group 1004

Yaratıcı ve Dijital Bir Ekibiz

Tasarımlarımızı özgün ve dikkat çekici bir şekilde tasarlarız.Tuşlara adeta bir piyano edasıyla dokunur. Tasarımlarımızı bir ressamın tuale vurduğu fırça darbelerindeki titizlikle ekrana aktarırız. Bizim gibi iş prensipleri olan, emeği ön planda tutan, insana değer veren kişilerle, kurumlarla çalışmaktan büyük keyif alırız.

Neden 3XL Medya?

Sektörünüze özgün bir şekilde, Markanıza değer vererek sizler için en iyisini düşünür, tasarlar ve ortaya koyarız. Standart bir düzende değil değil Markanız için en uygun şekilde sizleri sektörünüzde lider konuma taşırız.

S.S.S.

Uzmanlarımız Yardımcı Olmak İçin Sizler Tarafından Bize İletilen En Yaygın Soruları Yanıtladı.

Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO web sayfalarının arama motorlarında daha kolay bir şekilde bulunmasına olanak sağlayan teknik yapılandırmalardır. Arama motorları arama sonuçlarını listelerken matamatiksel bir mantık kullanarak aranan kelimenin bulunduğu web sayfasını gösterir. Web geliştiriciler bu SEO standardına göre siteyi yapılandırırlar.

Google arama motorunun herkese sunduğu tıklama başına maliyet içeren, açık arttırma usulüne dayanan bir reklam servisidir. Google adwords reklamlarıyla sitelerinizi tıklama başına ücret vererek arama sonuçlarında üst sıralarda yer edinebilirsiniz. Google Adwords yaptırmak için profesyonel bir destek alınmalıdır.

Sosyal medya zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın paylaşımın esas olduğu hızlı bir iletişim şeklidir. Milyarlarca insanın iletişimde bulunduğu sosyal medya mecralarındaki etkileşim her geçen gün artmaktadır. Markalar bilinirliklerini arttırmak için sosyal medya mecralarındaki itibarlarını korumak ve  her gün daha fazla kitleye ulaşmak için bu mecraları kullanmaktadır. Mobil teknoloji ve dijital oluşumların kullanımının arttığı göz önünde bulundurulursa, böylesine büyük bir oluşumun içerisinde olmamak firmalar için büyük bir kayıptır diyebiliriz. Sosyal medya yönetimi için profesyonel bir destek almak gerekir.

group 1022

İlk Ay %50
İndirim

İlk Deneyiminizde % 50 İndirim Kazanın.

Hizmetimizi Kullanma Zamanı